| anonim_4396 a întrebat:

Am Fifa 07 si mi-am creat un club(Steaua) cu toti jucatorii stelei. Dar nu stiu cum sa fac sa joc cu echipa pe care am creat-o.Va rog sa-mi spuneti ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| jomolino a răspuns:

Salut! Daca ti-ai creat propriul club cand intri la Manager Mode ca sa faci o noua cariera, iti alegi tara unde vrei ca sa-ti faci cariera.Acolo iti vor aparea echipele din acea tara. Sa nu dai click pe niciuna, ci sa dai click mai jos unde scrie Add/Replace Club, unde iti va aparea echipa creata de tine.Dai enter si-ti va aparea intre celelalte echipe.O selectezi si apoi poti incepe cariera. Sper ca te-am ajutathappy. Daca nu ai inteles ceva sa-mi mai scrii ca sa te pot lamuriihappy

14 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Am dat dar nu-mi apare. Romania nu-mi apare la tara de unde vreau sa iau echipa, ci doar REST OF WORLD. Dau acolo si apoi am doua catgeorii : America's Clubs si International Clubs.
Dau la Internatiional si nu-mi apare. Doar Barcelona AC Milan Aston Villa si altele in afara de Steaua mea.

| jomolino a răspuns (pentru heddy10):

Dar clubul l-ai creat la create club?

| v10r3l a răspuns (pentru heddy10):

Salut! nu'ti apare Romania deoarece tu nu ai patch liga 1 si celelalte te sfatuiesc sa il iei dupa net si atunci o sa mearga

| heddy10 a răspuns:

Da

| heddy10 a răspuns:

Vă roade invidia.

| Mesi_Ronaldinio_1989 a răspuns:

Cum bag jucatorii in echipa care am creato? pe fifa 07 va rog raspundeti-mi

| Mesi_Ronaldinio_1989 a răspuns:

Am dat la kick-off si am dat la Rest Of World si nu am vazut echipa si am ogramada in echipa dar nu chiar toti ca zice ceva de genu in engleza ca nu mai am voie peste 30 de playeri

| iri1234 a răspuns:

Si eu am fifa 2010 si nu stiu de unde sa selectez echipa steaua ma ajuti

| heddy10 a răspuns (pentru iri1234):

Nu sunt bagate echipele romanesti din pacate, trebuie sa le descarci de pe net. Intra pe fifaromania si acolo ai de toate.

| Diac_Georgi_1998 a răspuns:

Cum sa creez clubul steaua

| Diac_Georgi_1998 a răspuns:

Cum sa creez clubul steaua te rog imi zici si sunt un baiat

| heddy10 a răspuns (pentru Diac_Georgi_1998):

La Create Team, iar apoi o găsești la Rest Of World.

| Ioan_Mârza_1968 a răspuns:

Intri acolo la kick of si dai la rest of word sau ceva de genu si cauti echipa ta. Si casa faci sezon dai intr-o liga si dai ad/replace club

| Alesul234 a răspuns:

Du-te pe Rest of World si ai sa-ti gasesti acolo echipa creata.