| messiionutyonutz a întrebat:

Am creat o echipa Steaua cu toti jucatorii stelei la create club.am editat-o am facut echipamentele, tot.Dar am o mare problema.Cand dau la kick of selectez echipa steaua din rest of world si joc cu echipa creata impotriva unei echipe oarecare.Se incarca acea bara pana la jumate si ma scoate din joc.Va rog sa ma ajutati. Daca gasiti raspunsul la aceasta intrebare sunteti cu adevarat buni.Am intrebat pe multi jucatori de fifa profesionisti dar nau gasit nici un raspuns. Poate voi va pricepeti mai bine. Ajutati-ma Plz!

3 răspunsuri:
| Stefanescu_Mircea_1994 a răspuns:

Ce fifa? daca e sub fifa 11, probabil e un bug. incearca sa iti iei din nou fifa-ul din alta parte. sau cel mai bine downloadezi patch-ul cu liga 1, 2, 3. Si ai toate echipele romanesti acolo. Dac avrei asa, intrii pe www.fifaromania.net

| messiionutyonutz explică (pentru Stefanescu_Mircea_1994):

E fifa 07 da nu vreau sa-mi bag liga1 pentru ca am deja patch cu transferuri 2013. vreau sa am doar echipa stelei

| Pop_Serban_1990 a răspuns:

Pai vine cam asa: Creezi o echipa dar ca sa joci cu ea nu trebuie sa ai transferuri 2011, 2012, 2013 etc sau liga 1 sau alt patch.Trebuie sa fie fifa 07 curat fara nimic. Sper ca te-am fost de ajutor