| CiprianCg a întrebat:

Am fifa 12 instalat pe calculator, dar de astazi a inceput sa mi se miste sacadat. De cand l-am instalat, e prima oara cand face asta.

Am un Intel i5 la 2, 3 Ghz, 6 gb ram, placa video NVIDIA de 1gb ram. Niciodata nu a facut figurile pe care le face acum, raspunsuri relevante pe internet la problema mea nu am gasit, asa ca apreciez orice mana de ajutor.

Am dat si restart la calculator, si restart la fifa, cerintele jocului nu sunt la maxim (nu le-am schimbat de cand am instalat jocul, dar o luna sau doua a mers cu ele).

Deci astept orice mana de ajutor happy

1 răspuns:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai ia vezi matale pe can you run it poate e placa video din aia care nu e compatibila(nu e compatibila nu ca nu suporta)si mai da si tu o defragmentare.dar nu stiu ce sa zic la i5 cam nu prea ai zice asta