| Ghitan_Corbim_1977 a întrebat:

Salut am gasit un film porno pe youtube. Daca ma uit la el ce se poate intampla?
M-am uitat acum 1an la unul de pe un site si m-i-a intrat un virus. Credeti sa s-ar putea intampal si cu asta la fel?
Funda

5 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Arunca pc-ul ca daca te prinde maicata, te da pe mana lui taicatu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Filme porno pe youtube ma indoiesc... e foarte vine cenzurat youtube ul. Sunt in schimb mii de siteuri porno... si nu patesti nimic

| DeathIncarnate a răspuns:

Ba,tu nu esti Ghita ciobanu de la rosia Vodafone?

| Vektor a răspuns:

Filme porno nu gasesti pe youtube, poate vreun documentar despre sex..etc

sunt zeci de site-uri de porneala care nu au virusi..eu nu inteleg cum dati voi de site-urile alea laughing)