| lpl a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva cum sa imi fac parintii sa nu se duca la sedinta cu parintii? De ce? pentru ca cica eu si niste colegi ne am uitat la niste filme porno.Deci sa va explic:
Am dat un test la engleza si cei care au terminat testul trebuiau sa se duca pe coridor afara.Cum eu am terminat testul m-am dus pe coridor afara si un coleg a avut ideea sa ne uitam la filme porno(a zis in gluma)si eu am zis sa ne uitam(in gluma)acel coleg a cautat dar nu i-a dat dupa am cautat si eu si mi-a dat dupa am dat unui coleg telefonul si a intrat pe un site porno(eu nu am intrat)si dupa i am dat inapoi telefonul colegei.Noi imediat am iesit de pe site si nu ne am uitat la nici macar un film porno.Cand ne a intrebat diriga (nu stiu de la cine a aflat)ne a intrebat daca ne am uitat si noi am zis ca nu si unii colegi care nici macar nu stiau ce se intampla ziceau ca eu sunt de vina si ca ne am uitat, dar noi nu ne am uitat doar cineva a intrat pe un site dar noi am iesit rapid de pe el...Dau funda daca imi ziceti cum sa imi fac parintii sa nu se duca la sedinta si cum sa ii zic dirigintei ca nu ne am uitat

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu ai cum asta e trebuie sa mearga daca stiu ca este si poate se va lua diriginta cu altele si nu va specifica acest amanunt iar daca ai tai vor afla ii spui ca au facut colegi o gluma si ca diriginta a crezut

| SG1995 a răspuns:

Stii ca ruterul memoreaza toate intrariile web? Daca ati folosit wi-fi nici nu era nevoie sa-i zica cineva.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu are nicio dovadă, aşa că vorbeşte cu coegul să nu recunoaşteţi nici în ruptul capului. Unul dintre voi doi a răspândit zvonul, tot acela trebuie să spună că a glumit şi de fapt nu aţi făcut nimic. Între timp intraţi în istoricul telefonului și ştergeţi tot. Părinţii nu trebuie să îi convingi să nu vină, că va bătea la ochi. După şedinţă doar explici că nu s-a întâmplat sub nicio formă aşa ceva.

| ShamelessQboy a răspuns:

Discuta cu părinții tăi mai întâi, spune-le ce si cum s-a întâmplat, te vor intelege, stai linistit!

| SüßesHäschen a răspuns:

Doar dacă ai să vorbesti cu doamna dirigintă si sa ii spui exact cum a stat treaba sau sa discuți cu părinți tai si sa le spui..acum conteaza si varsta pe care o ai, ar fi mai bine sa vorbesti cu părinții tăi si sa le zici decât să afle de la altcineva.