| ioaana1986 a întrebat:

Bunahappy Am si eu o problema :am 13 ani si inca nu am ciclu.Eu m-am uitat la un film porno si m-am excitat.Se poate intampla ceva rau?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Nu cred ca intelegi ca de fapt Ciclu nu are leagatura cu filmele porno.La filme te exciti decat nu iti vine menstruatia -daca ar fi asa ar fi o practica medicala!

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

E trist să vezi că la 13 ani habar-nai nici măcar noţiunile de bază cu privire la menstruaţie, iar în privinţa filmelor porno, fată dragă eşti doar limitată în gândirewinking

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Stai linistita, n-o sa patesti nimic.
Si chiar de aveai ciclu, tot nu pateai nimic.
happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Fiecare se dezvolta in mod diferit.Ciclul NU are legatura cu vizionarea filmelor porno.Strica doar mintea si sufletul

| Jony123 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

La varsta asta, da, strica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e absolut nimic. De exemplu: surorii mele mai mari i-a venit ciclul la 18 ani...