| Tămăşanu_Tămăşanu_1997 a întrebat:

am instalat Batman: Arkham Asylum si in timpul instalarii mi s-a restartat pc si acum numai pot sa il instalez din nou deoarece imi apare ca jocul este instalat... si nici nu pot sa il dezinstalez pentru ca am sters folderele care au apucat sa se instaleze si in control panel nu gasesc dezinstalarea! Daca ma-ti putea ajutea...

3 răspunsuri:
| torresbydragos a răspuns:

Instaleaza-ti ccleaner.e free, apoi in stanga programului o sa vezi unelte dai click pe ele si prima optiune e dezinstaleaza si selecteaza batman apoi dezinstaleaza-l de acolo.succes

| Tămăşanu_Tămăşanu_1997 explică (pentru torresbydragos):

Problema e ca nu imi apare in control panel imaginea de dezinstalare si am luat un program unistall 5 si nici in ala nu imi apare

| torresbydragos a răspuns:

Atunci dezinstaleaza-ti windows-ul. daca ai doua partitii pe disk se va sterge doar diskul c si nu vei pierde decat programele.totusi incearca si ccleanerul.la mine a functionat.