| Cy_Lu_1996 a întrebat:

Am si eu o dilema.Am incercat sa imi instalez Batman Arkham Asylum, si nu mergea, ma rog.am ajuns la concluzia ca ar fi bine sa il reinstalez.Am sters jocul din folder direct, adica nu din control pannel, iar acum nu mai pot sa il instalez pentru ca in autorun, nu imi mai apare install game, apare ca si cum ar fi deja instalat, ce pot face?

1 răspuns:
| rebecutzaa a răspuns:

Pai...Si eu am patit asa nu are legatura ca nu stii sau are o problema calculatorul problema este la joc are un virus nu mai incerca ca o sati virusezi calculatorul.