| alexutzzu888 a întrebat:

Salut,am instalat metin2ro si cand il pornesc cu launcheru imi spune asa : LOG Metin2.create_no_apropiate_device cred ca stiti eroarea ...am mai instalat si alte metine si la fel mi.a facut. aceeasi eroare. nu imi spune.ti chestia cu troubleshoot compatibilitii ca am incercat in toate modurile si nu a functionat.Am windows 10

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Verifica cerintele jocului. Si lasa metinul. Joca LOLwinking

| alexutzzu888 explică:

Mersi la amandoi

| stefanmere a răspuns:

Pai dezinstalezi metin2, dezinstalezi si gameforge, si cauti jocuri mai tari happy iti recomand eu cateva "gratise" : Dota, Smite, HearthStone, TC's Ghost Recon Phantoms etc. No offense dar metinul este jocul "trecutului".