| W1z4rd a întrebat:

Am instalat Realtek HD Audio pentru windows 7 dar sunetul tot nu se aude...are cineva vreo solutie?

4 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

Degeaba îl instalezi ăla. Ocupă memoria degeaba. Cauţi pe google driver audio windows 7 download si prima e cred că. Nu pot să dau site că îmi şterge răspunsul.
Sper ca te-am ajutat.

| alexy19a a răspuns (pentru W1z4rd):

Nu nu ăsta, Stai să caut să iţi dau un site. Aşteaptă puţin.

| alexy19a a răspuns (pentru alexy19a):

Uite siteul: http://download.cnet.com/......8600.html. Ăsta e cel corect îi dai download îl instalezi şi dai restart.