| TataLeu a întrebat:

Am instalat Windows 7 pe un hard nou. Totul bine si frumos pana cand intr-o zi cand am deschis pc ( cam la 3 zile dupa instalarea windows-ului) am vazut ca la butonul de unde reglezi volumul din calculator apare un x. Banuiam ca a iesit firul. dar cand am verificat nu era nici o problema. Am dat click pe el si a inceput sa faca verificari pentru a rezolva problema si imi spune ca NVIDIA high definition audio are o problema si ca o reinstalare ar rezolva problema. Am reinstalat dar tot nu merge.
Cand pun cursorul pe acel buton mai spune ca no audio output device is installed. Sper sa ma ajute cineva

Răspuns Câştigător
| HidroGeNn a răspuns:

Incearca un reparare cu cd winds 7 de pe care ai instalat daca nici asa nu merge cauta alt winds si da un fresh instal...

1 răspuns:
| TataLeu explică (pentru HidroGeNn):

O sa incerc mai astept raspunsuri daca nu primesti funda