| roby223 a întrebat:

Salut am jucat fifa online de cateva ori dar unii adversari jucau mult prea bine:pase si centrari precise, gol din orce pozitie, ba chiar jucatori mei se incurcau unu pe altu dar cand joc single player nu se intampla asa ceva si vreau sa stiu daca exista coduri sau ceva care te ajuta sa joci mai bine spuneti-mi si mie va rog

Răspuns Câştigător
| Romilacosmin a răspuns:

Pai cum sa nu existe dar sunt geru de gasit eu nu am dar iti sugerez sa cauti