| Vlad9371 a întrebat:

Am jucat gta sa si am ajuns la o misiune (is intre mafiotii aia japonezi) ajung in casa acolo si trebuie sa ma joc pe un joistic cu un japonez cu ochelari de soare negri si am impresia ca e orb ala, dar dupa ce incep sa joc dupa cateva secunde ies afara din casa si nu se intampla nimic imi scrie ceva jos dar nu inteleg. Acolo ce trebuie sa fac ca nu pot trece?

1 răspuns:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Ala e Woozie, trebuie sa inveti sa inoti du-te unde e clubu lui Jizzy acolo e un lac te arunci acolo si inoti pana iti scrie ceva.Cand va scrie acel "ceva" iti vei da seama.