| Stella17 a întrebat:

Buna am voie cu ochelari care la soare se fac negri la scoala?

6 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Normal. doar nu faci orele in soare deci nu se fac negri. si oricum nu iti zice nimeni nimic pentru ca sunt de vederewinking

| kasty a răspuns:

Ochelarii de vedere cu lentile heliomate sunt recomandate si chiar nimeni nu va avea nimic impotriva sa te duci la scoala cu ei
dar sa stii ca in incaperi, in camere inchise nu se fac negri se fac un fumuriu deschis
du-te linistit cu ei la scoala

| FyTzE a răspuns:

Ai voie poarta si un coleg de-al meu si nu ii zice nimenu nimic!

| CartofulFred a răspuns:

Clar nu. Profesorii ti-i vor smulge de la ochi si apoi ii vor calca in picioare.

| Erzengel a răspuns:

Lentilele care la soare isi inchid culoarea se numesc lentile heliomate si daca sunt ochelari de vedere, care iti corecteaza un defect de vedere, nu vad unde ar fi problema. Sper ca am fost de ajutor.

| Darkangel13 a răspuns:

La mine la scoala nu am avut nicio problema.