| Vlad9371 a întrebat:

Am jucat gta sa si am ajuns la o misiune (is intre mafiotii aia japonezi) ajung in casa acolo si trebuie sa ma joc pe un joistic cu un japonez cu ochelari de soare negri si am impresia ca e orb ala, dar dupa ce incep sa joc dupa cateva secunde ies afara din casa si nu se intampla nimic imi scrie ceva jos dar nu inteleg. Acolo ce trebuie sa fac ca nu pot trece? Plsssss Help!

Răspuns Câştigător
| WinTerDrEam a răspuns:

Acolo iti spune ca nu ai suficienta experienta subacvatica. Trebuie sa te duci sa inoti un pic si apoi o sa vezi ca ti se vor da si alte misiuni

2 răspunsuri:
| X_9155 a răspuns:

Iti zice sa iti tunezi toyota supra, ca nu esti destul de smecher

| Vlad9371 explică:

Ok. Mersi acu ma duc sa vad si daca e asa iti dau funda.