| Intrebarimetin200 a întrebat:

Am jucat metin o perioada buna (RO) si am avut "stralucita" idee de a bag BOB. Am fost prins si am fost banat pe mai multe conturi de pe mai multe adrese de mail cu care jucam in acelasi timp. Eu mai am un cont pe un alt email ce nu l am mai accesat de mult. E posibil sa iau ban si pe asta? Adica, Anti cheatul sa ma fi pus pe un fel de Black List care cum ma prinde ca joc (chiar si fara hack) sa imi dea ban? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Încearcă să-l accesezi de pe alt calculator contul şi de pe alt internet.

În fine, ca o paranteză, nu recomand hack-urile :

1. Îţi faci rău ţie
2. Banilor tăi, chiar şi ăia 50 lei care-i arunci pe bob.

În fine, mult noroc şi data viitoare nu mai folosii BOB.

| Intrebarimetin200 explică (pentru Alexuţ02):

Pai bun si alt internet de unde? Un alt calculator am, dar e pur si simplu vorba de Ip. Nu inteleg la ce te referi cu "de pe alt internet". Cat despre hack, sunt 100% convins ca nu mai folosesc happy. Mersi de raspuns!

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Intrebarimetin200):

De pe alt router m-am referit, intra cu un IP de date sau altceva, daca ai static o sa te depisteze usor... daca ai dinamic, da un rr la router si intra de pe celalalt PC.