| romanu22 a întrebat:

Salut am lag la jocul Prototype si nu stiu de ce sa fie din cauza ca este in arhiva. Dar am incercat sa il dezarhivez si astept si dupa aia imi apare folderu gol. Am dat cu wizard si nu se dezarhiveaza spuneti mi ce sa fac sa nu mai am lag sa fie de la windous 7 sau ca este expirata licenta de la winrar. Fundita.

3 răspunsuri:
| voicualexvoicu a răspuns:

Frate inseamna ca esti victima unei farse

| romanu22 explică:

Prototype nu il joc pe internet cum sa fie servaru de vina ca intodeauna am avut lag.

| alex_3858 a răspuns:

Nu este din arhiva nu-i nimic este de la server nu esti singurul care are lag