| PolarCr7 a întrebat:

Am o mare problema cu calculatorul! De fiecare data cand incerc sa dezarhivez ceva winrar-ul imi da erori, cum ca unele fisiere ar fi corupte, dar nu sunt pentru ca am incercat la un prieten! Doar mie imi da astfel de errori! Spuneti-mi, va rog mult ce sa fac, ca daca o mai tin mult asa innebunesc! Astept raspuns, dau FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Am mai intalnit problema asta la un amic si prin reinstalarea winrar-ului nu am rezolvat problema. Poti descarca alte programe pentru a dezarhiva arhiva cum e 7zip sau FreeArc. Funda?big grin

| PolarCr7 explică (pentru DuDDy24):

Nu merge cu 7zip... o sa incerc cu FreeArc... poate o merge