| BostanDaniel1974 a întrebat:

am un program in format WinRAR ZIP si vreau sa-l dezarhivez dar tot in WinRAR ZIP se dezarhiveaza. Nu pot sa-l instalez in pc, ce trebuie sa fac? Ajutati-ma daca stiti, multumesc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

E posibil ca acel fisier sa fie recunoscut de Winrar, desi nu e o arhiva. Asa se intampla, de obicei, cu imaginile facute dupa discuri (iso, nrg, mds). In cazul lor, nu ai ce dezarhiva.
Incearca sa deschizi fisierul cu Daemon Tools si vezi daca programul se instaleaza prin acesta.