| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am level 35 pe Metin2Ro si vreau sa-mi fac armatul.Am 10 la cal si trebuie sa fac misiunea in desert.Credeti ca reusesc sa o fac singur? Itemele de pe mine sunt:Rib+9, Abanosi+9,Bratara de argint+9, Colier si Papuci cu 1k pv, M2 Corp rezistent,coif+6, pentagon+6.

1 răspuns:
| єχcєєℓ a răspuns:

Am avut si eu 35 pe ro si mi-am facut armatul cu un prieten care atunci avea 43 si am reusit doar noi 2 in aproximativ 20 minute.Eu zic sa iti iei un prieten cu tine decat sa-l faci singur big grin