| Gãßýtzú a întrebat:

Am Local disk (Chappy aproape plin, si vreau un program BUN care sa ma ajute sa golesc din el. big grin Funda, logic xD

Răspuns Câştigător
| Alexandru3y a răspuns:

Cred ca ce-l mai bun e : Ccleaner! funda?

1 răspuns:
| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva si daca vrei cauta Registry Mechanic.Dar teasi sfatui mai intai sa te duci in C:/ la temp si sa stergi pe acolo cookiurile sau cum le spune ca se strange acolo dupa o anumita perioada(multe=) )apoi daca nu gasesti temp sau nu merge instaleaza Registry Mechanic. Sper ca te-am ajutat. Funda?