| Vlad_5409 a întrebat:

Am o problema cu local disk A, D, C. Cand dau sa intru in el imi apare o fisa pe care imi sp cu ce program vreau sa intru in local disk dar nu merge nici unu. Trebuie sa dau sus la address si sa chimb de acolo. Cine poate sa ma ajute ii multumesc.

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Iti dau o veste proasta, ai calculatorul infectat cu virusul autorun.inf Vestea buna e ca se poate rezolva fara stricaciuni pentru calculatorul tau. Descarca si ruleaza Malwarebyte's AntiMalware, instaleaza un antivirus bun (iti recomans Avast! free) si citeste si tutorialul de aici http://www.bitcell.info/virusii-si-autorun-inf-t123.html

| Vlad_5409 explică:

Am rezolvat problema dar mersii oricum.