| Bogdan2309 a întrebat:

Salut am luat FEAR 3 si se inteapa cand joc.Imi merge cat de cat bine cu toate la minim(deci se misca bine) si cand joc 1 min, 2, 3. se inteapa si cateodata isi revine greu.
Am 2GB RAM

Placa video 256 GeForce 7300GT

HDD 160GB

Procesor AMD Athlon 3200+ 2. 0GHZ
Dau funda care ma ajuta.
Cred ca procesorul este cauza, in task manager cpu usage 97%, 100%.

2 răspunsuri:
| MrPink a răspuns:

Procesorul tau nu face fata, amd athlon 3200+ nu este destul de performant pentru F.E.A.R 3, iti trebuie minim un procesor de 2.8 Ghz sau iti recomand unul de 2.4 Ghz cu 2 nuclee

| Bogdan2309 explică (pentru MrPink):

Ok deci il sterg din pc, dar merge bine se misca bine jocul.