| Eu_Alex_1997 a întrebat:

Am luat GameRanger de curand ca sa joc fifa 2008 online. Negasind niciun room liber, mi-am creat singur unul. Intrebarea mea este daca costa bani daca dau pe host?

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Da normal ca o sa-ti ia bani, o sa iti fie scosi din cdrom.

| Eu_Alex_1997 explică (pentru FatUglyVirgin):

Iti bati joc?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Eu_Alex_1997):

Da normal, tu te-ai gandit cand ai pus intrebarea?

| Eu_Alex_1997 explică (pentru FatUglyVirgin):

Chiar m-am gandit. Din moment ce mi-am facut cont. Adica si eu stiu ca nu ar avea de unde sa-mi ia bani. Dar am baga6t id-ul de mess si parola. Si stiu locatia mea exacta. Deci, fara ironii frate, ca sa ma linistesc si eu, ar putea costa sau nu? Esti cunascator al programului?