| Girbita_Sami_1999 a întrebat:

Am luat pc aproximativ acum an si de ceva vreme se aprinde mai greu, stau cateva minute sa zic inainte in 5 secunde era gata si scoate zgomote ciudate cand il sting aprind, cand stau pe YOUTUBE se face 1 sec imagina neagra. Am praf mult in el si am garantie, cred ca nu pot sa il curat eu acasa.

Componente.

I3 7100,1050ti 4 gb oc, 8gb ram

Multumesc!

2 răspunsuri:
| RobertRawr a răspuns:

Pune-i un SSD si o sa mearga mai bine.

| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Cam asa o sa faca de acum, are vechime daca are si praf. eu am pc de 9 ani si face la fel insa nu mai vreau sa schimb niciun windows, component sau altceva. E bun de joaca face putina galagie dar si asa se joaca fratele meu pe el iar eu mi-am luat un laptop.