| Ovidiu a întrebat:

Folosesc ca editor video Sony Vegas v10; am si niste pluginuri: New Blue... Cat timp am folosit windows 7 pe 32 biti au merge bine, dar acum m-am schimbat pe windows pe 64 biti, editorul merge fara probleme, in schimb pluginurile nu. Le-am instalat dar nu apar in lista. O fi din cauza ca am windows pe 64 biti? Sunt astfel de pluginuri si pe 64biti? Am nevoie de ele urgent.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gfxtra.com/......-ins.html, incearca aici, sper ca iti este de ajutor!