| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am modificat niste chesti la CPU si acum cand cand deschid PC-ul imi da eroarea,,Windows failed to start.A recent hardware or software chage might be cause".Si ca sa rezolv imi zice sa introduc CD-ul de la win, dar nu am CD-ul de la win.Ce sa fac? Am incercat si aia cu F8, dar nu merge; cand apas F8 se aude un bipait de fiecare data cand apas si nu se intampla nimic.Ce sa fac, cand trebuie sa apas sau ce trebuie sa fac.Intrebarea am postat-o de pe telefon.HELP.

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

"Chestiile" modificate te fac sa reinstalezi sistemul de operare.Selecteaza sa se incarce in safe mode la pornire, nu se incarca ramane sa formatezi.