| 5uMMeR a întrebat:

Am nevoie de niste jocuri care chiar merita jucate pentru PC. Ce imi recomandati? Nu vreau COD,battlefield, metin, 4story,wow,lol,assasin creed sau prince of persia.Dar ceva care chiar sa merite.Cel mai bun raspuns primeste funda big grin

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

GTA 4, Dota 2, Minecraft, CS:1.6,CS:GO

| VasiliuVlad06 a răspuns:

Nu ai specificat un gen asa ca uite o serie de jocuri BUNE :
Gta 4
Assasin's Creed 4 Black Flag
Saint Raw The Third
Mafia 2
Medieval 2
Orochi Worriors
Fifa 13
Skyrim
Crisis 2
Dead Space 2

| Jurjescu_Daniel_2000 a răspuns:

Daca esti baiat un joc foarte reusit cu grafica foarte buna e Counter-Strike Global-Offensive, doar ca 12 E de pe steam

| 5uMMeR explică (pentru Jurjescu_Daniel_2000):

L-am avut... m-am plictisit de el straight face