| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Salut, am nevoie de o idee, lucrez la un nou update la noul meu joc cu drifturi si am nevoie de niste idei de mașini ca sa adaug in joc. Mentionez ca jocul e facut pentru platforma android

3 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Salut! Iată câteva sugestii de mașini pe care le poți adăuga:

Nissan 240SX - acest model este popular în rândul pasionaților de drift datorită suspensiei sale tunate și a puterii sale acceptabile.

Toyota Supra - cu un motor puternic și o transmisie robustă, Supra este o alegere bună pentru drift.

Mazda RX-7 - acest model de la Mazda este apreciat pentru manevrabilitatea sa excelentă și pentru performanțele sale de drift.

Nissan Skyline GT-R - cu un motor puternic și o transmisie robustă, acest model poate face față cu ușurință drifturilor.

Subaru WRX STI - cu o transmisie manuală puternică și o suspensie tunată, acest model este un favorit în rândul pasionaților de drift.