| carageagabriel000 a întrebat:

Lucrez intr-o companie de cateva luni si m-am imprietenit cu directorul....lucram impreuna la dezvoltarea acestei companii. Am nevoie de cateva idee de dezvoltare a acestei companii. Noi producem "automotive" mai exact scaune de masini, angrenaje...am nevoie din partea voastra de idei de dezvoltare, idei pentru sporirea protectiei muncii etc. Indiferent ce idei aveti lasati comentariu. Dau funda ideilor stralucite!

1 răspuns:
| Ciprian97 a răspuns:

Incearca niste scaune care sa atraga atentia cumparatorilor, mie mi'ar place un scaun de masina moale, in care sa ma simt ca in pat in el, eu cred ca majoritatea cumparatorilor urmaresc sa gaseasca un scaun comod.