| fabi88 a întrebat:

Am o alta intrebare pentru voi de curand mi-am cumparat contul de minecraft dar cu noul launcher nu stiu unde sa-mi scriu parola.Ca unde ar trebui sa fie parola este altceva stiti si voi cei care au 1.4.6.Deci imi scriu numele si dau login pe multiplayer.Acolo mi-am ales un server pemium si cand intru pe el zice bad login ma puteti ajuta? scuze ca am lungit intrebare asa mult

Răspuns Câştigător
| xVladXD a răspuns:

Incerarca sa iei launcherul de pe www.minecraft.net;) si cred ca iti va merge