| HeadHunter123 a întrebat:

Salut am o foarte mare problema de cateva zile cine joaca Metin2 cred ca m-ar putea ajuta am lvl bunicel 44 dar la cal am LVL 1 ca nu prea mam tinut de el . am fost la grajdar prima data cu o medalie de cal si am esuat misiunea ca n-am stiu ce sa fac zicea ceva ca treebuie sa ajung la niste puncte unde imi arata ei dar nu imi arata nimic si am pierdut misiunea dar tot am medalia iar acum de exemplu a trecut 4 zile de atunci nu ma mai lasa sa fac misiunea imi zice sa aleg dintre Informati despre cai si Iesire doar astea 2 ce trebuie sa fac HELP va rog frumos

1 răspuns:
| talint a răspuns:

Cred ca iti va aparea dupa ceva timp, sau da click pe Informatii despre cai si poate iti va aparea si misiunea.