| xSequel a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva legat de Metin2 CandyLongju :
Vreau sa-mi iau cal si nu stiu daca trebuie medalie sau nu.Am mers la grajdar si o scris ceva in italiana, dar nu am inteles.Trebuie medalie?
Daca da, spuneti-mi si "pasii".

Răspuns Câştigător
| Mrkta007 a răspuns:

Te duci la grajdar si dupa la arcasi aceia de trebuie sa ii omor si in metin RO si omoara 30 sau cati mai trebuie ca nu mai stiu. si asa ar trebui sa iti dea cal sau la serverele private poti cumpara si de la magazin o carte pe care dai click si apare calul... FUNDA?