| dge18 a întrebat:

Intrebare Metin2:
Cum pot sa cresc levelul la cal? De la level 1 la 2? Trebuie sa mai iau o medalie de cal si sa ma duc iar la Grajdar? --- Si misiunea o sa fie la fel ca prima sau iti da mai multi monstrii?

Răspuns Câştigător
| AnonimWho a răspuns:

Deci cumper medalia de cal sau o faci la maimute an map 2 te duci la grajdar te sui pe cal si dai pe el ( asta pe Metin2Ro servar oficial ) si pana la leval 10 trebuie sa mergi an anumite puncte ( foarte important sa nu te dai jos de pe cal ) iar pana la 21 ai de batut diferiti mobiiwinking

| dge18 explică (pentru AnonimWho):

Multumesc de ajutor big grin

3 răspunsuri:
| Razvy_Domnul_Ghita_1989 a răspuns:

NU iti da mai multi monstrii! o sa te puna se mergi intr-un loc anume! FUNDAtongue

| dge18 explică (pentru Razvy_Domnul_Ghita_1989):

Ok multumesc de ajutor!