| AlerimxD a întrebat:

Am o imprimantă HP deskjet F4180 și de curând, când am încărcat negrul nu îl mai recunoaște. Dau print la o foaie cu scris negru, o ia și trece cu cartușul pe deasupra, dar nu scoate negrul deloc, ci rămâne foaie albă.
Iar când dau print la ceva colorat îmi iese cu o nuanță de roz mai mereu. Spăl bine seringa și pun cerneala unde trebuie.
Ce pot să fac?

2 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Da... ti s-a stricat cartusul de negru la fel am patit si eu... l-am incarcat vreun an de zile dupa care facea exac ca la tine, tebuie cumparat altul ca s-a stricathappy
funda?happy

| PredatoR a răspuns:

Tot HP am si eu