| VelaJohny98 a întrebat:

Salut am o intrebare care pentru mine e un mister spuneti-mi si mie o versiune la Counter-Strike(cea mai buna versiune posibila) fara lag cu boti si online si site-ul de unde o pot descarca, am vazut videoclipuri cu,, CS.16 TheFear" imi puteti spune de unde sa o descarc gratis va rog, multumesc!

Răspuns Câştigător
| nico4ever a răspuns:

Asta-i cel mai bun http://cswarzone.com/

2 răspunsuri:
| VelaJohny98 explică (pentru IonutBaws):

Pai ce am gasit eu acolo a fost doar o versiune de cs in limba germana si niste skinuri altceva nu imi recomanzi?