| Alll3x a întrebat:

Am o intrebare care tine de gaming / vlog
Din care credeti voi ca este mai popular pe Youtube si ar face multi abonati
1. Vlog
2. Gaming
Alegeti 1 sau 2

Răspuns Câştigător
| Nero15 a răspuns:

2.Gaming deoarece la vlog este mai greu sa editezi sa filmezi etc. Nu zic ca la gaming nu e greu dar ca sa obti rezultate trebuie sa ai continut de calitate.

| Desireღ a răspuns (pentru Nero15):

Şi prin conținut de calitate să se înțeleagă să nu posteze metin duoooi.

| Nero15 a răspuns (pentru Desireღ):

De ce? Sunt oameni care apreciaza acest joc.

| Alll3x explică (pentru Nero15):

Da destul de multi inca joaca Metin 2 sad Eu nu am jucat niciodata si nici nu vreau sa joc

| Desireღ a răspuns (pentru Nero15):

De treflă.
Dacă o să puna jocuri gen Metin2 obține mai greu rezultate decât cei care pun GTA 5, CS : GO, etc.

| Nero15 a răspuns (pentru Desireღ):

De ce? Ai studiat tu cati oameni apreciaza acest joc? Macar l-ai jucat ca sa spui?

| Desireღ a răspuns (pentru Nero15):

Ah, eşti unul dintre ăia care apreciează acest joc?
Poate să posteze metin duooi, chiar nu mă interesează, doar mi-am spus părerea.
Şi da, am jucat* la mişto.

| Nero15 a răspuns (pentru Desireღ):

Ok..nu am vrut sa sune asa ai voie sa iti spui parerea dar fara sa critici ce e posibil sa le placa altora.
Am jucat Metin 2 acum ceva timp si multi gameri celebri din strainatate il apreciaza chiar daca i-a trecut momentul de stralucire