| Vasy10 a întrebat:

am o intrebare despre Jocul Lol (League Of Legends) in legatura cu runele cam cat de importante sunt intr-un game? am cautat cateva ghiduri si mi-am facut rune doar pentru campionul pe care il joc cel mai des dar pentru altceva nu am.Un mic sfat mi-ar fi de ajutor! Multumesc :d

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Daca nu sunt rune de rank 3 atunci ai dat ip-u degeaba pe ele. Nu sunt extrem de importante, dar daca e ceva care iti da in plus la damage sau armura sau ce ti-ai bagat, nu ai prefera sa ai? Poti sa stai si fara, dar mereu te vei gandi ca ala are rune si de aia e mai bun ca tine.