| meTinaruLLL99 a întrebat:

Salut am o intrebare despre metin2tim.Am vazut la unii ca cica vand iteme cu 6/7 adica ce inseamna? ce inseamna asta ca nu prea stiu va rog cine stie sa ma ajute si sa-mi explice. Dau funda! big grin big grin big grin big grin

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Nu ii adevarat ce kiler esti incepator bonusurile 6/7 sunt bonusuri jos de ex poti nimeri warr si sura dar cred ca trebuie sa donezi pentru ele sau nu stiu ca la tim asa e cred

2 răspunsuri:
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Mai. 6/7 kk ( milioane) asta inseamna! funda te rog

| meTinaruLLL99 explică:

Mersi mult pentru raspuns dark