| DesertRat95 a întrebat:

Am o intrebare despre tehnologie si in acelasi timp un joc: Team fortress 2. Credeti ca daca am 1 gb de ram pe PC si mai adaug inca 1 GB, Team fortress va merge mai bine ( in prezent imi merge destul de sacadat)? Specificatiile de PC sunt:
1 GB ram
Intel Pentium 3 Ghz procesor
Placa video Sapphire Radeon 2600XT HD 256mb.
Astept raspunsuri! Dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| Rauldenis a răspuns:

Va merge ok pe cele mai mici setari.cu rezolutie mica si setari low ( poate MEDIU )

1 răspuns:
| Rauldenis a răspuns:

Ramii nu afecteaza asa de mult performanta, placa video si procesorul conteaza mai mult, dar am avut un PC mai slab ca al tau si imi mergea OK pe low