| BlueEBirdD a întrebat:

Am o intrebare despre Youtube : mi-am facut canal si nu stiu cum sa fac sa imi apara incarcari recenete, incarcari populare etc.Cine ma ajuta si pe mine? dau funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xDanix1998 a răspuns:

Dai la canalul meu dai jos de tot si dupa dai pe alegeti o sectiune si iti pui ce vrei de acolo;)
Am si eu un canal de youtube poate te abonezi daca iti place si jucam world of warplanes, battlefield4. http://www.youtube.com/user/xDanielx2012

| BlueEBirdD explică (pentru xDanix1998):

Dau la canalul meu apoi in jos si nu vad alegeti o sectiune :O! ce sa fac?

3 răspunsuri:
| xDanix1998 a răspuns:

Ar trebui sa-ti apara :*

| xDanix1998 a răspuns:

Scz :****** trebuie sa intri la canalul tau si sa te duci jos de tot acum am vazut ce am scris. laughing