| RaresQzby a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu canalul meu de youtube: 24online24. Fac gameplay-uri si nu stiu cu ce program pot sa randez (sa fac render) rapid si de inalta calitate. Am incercat movie maker, lightworks si video pad insa toate au dat gresi. Am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| Stormtrooper a răspuns:

Camtasia Studio 8 este cel mai bun.
Este un program de editat si randat, in acelasi timp. L-am folosit pentru cateva luni si chiar este folositor si usor de utilizat.

Link: https://www.techsmith.com/camtasia.html

Succes;).

| RaresQzby explică (pentru Stormtrooper):

Multumesc! Intre timp ce asteptam un raspuns mi-am reinstalat Camtasia. Am folosi acest program la inceput dar nu stiam sa lucrez; acum stiu.

1 răspuns: