| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare legata de jocul League Of Legends. Am intrat in silver 5 si as vrea sa ajung in bronze1. Ce trebuie sa fac pentru a ajunge acolo?

2 răspunsuri:
| Cartof69 a răspuns:

Daca vrei sa ajungi din silver 5 in bronze 1 inseamna ca vrei sa retrogradezi... trebuie sa pierzi LP pana ajungi la 0, iar de acolo mai trebuie sa pierzi cateva meciuri si vei retrograda. Probabil te vei alege cu reporturi, dar daca tu iti doresti... happy

| hardybyt a răspuns (pentru Cartof69):

Cam cate meciuri trebuie sa pierd? Am pierdut 25 si nu m-a retrogradat, este in regula?