| HikariAi a întrebat:

Am o intrebare legata de league of legends... Vreau sa deblochez un skin pentru un prieten, ajung pana in momentul cand sa deblochez acel skin si atunci imi scrie: "Nu poti trimite acest cadou din unul dintre urmatoarele motive: - Nu mai sunteti prieteni de ceva timp". Idea e, ca o am la prieteni, am sters-o si ea pe mine si ne-am adaugat din nou, aceeasi eroare. Cine a mai avut aceasta problema si a rezolvat-o, va rog spune-ti-mi si mie ce sa fac... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lămâie00 a răspuns:

Pai din cate stiu ca sa poti trimite cadou trebuie sa ai peste level 20 si sa fii prieten cu acea persoana de peste 2 saptamani (dupa ce ai adaugat-o la prieteni trebuie sa treaca 2 saptamani ca sa ii poti face cadou)

1 răspuns:
| Iancu_Gaby_1998 a răspuns:

Nu stiu frate dar e un bug la lol funda plzz daca faci aici contprimesti 250 rp in + atat stiu singuru bug http://signup.leagueoflegends.com/? ref=53064c200f6b6186171338