| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca Metin.Am facut schimb de conturi azi i-am dat un ninja si mi-a dat un warrior am facut schimb si de mail`uri dar totusi ma tem sa pun itm pe acel cont nu cumva poate sa dea ca sa fie contul lui de warrior din nou pe id lui? Astept raspunsuri. Multumes!

Răspuns Câştigător
| Suspect03 a răspuns:

Dupa ce ai schimbat e-mailul nu mai poate sa schimbe iar pe e-mailul lui. Asa ca fi linistit dar pentru siguranta ta asteapta 3 zile dupa pune itemele pe cont ca nu-i nici un perciol. Funda te rog big grin.