| mrshot a întrebat:

Salut.Am o intrebare pentru cei care joaca Metin2Ro si au experienta in acest joc. Unde pot creste un caracter razboinic pana la lvl 30 intr-un timp scurt?(Am inel de experienta)Vreau sa il cresc cu alt cont, si nu stiu unde.Dau FUNDA.

4 răspunsuri:
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Map2 unde sunt multi mobi, ori in vale la orci bo... in v1 nu are rost sa te duci cu un caracter mic, nu faci deloc exp.
bafta

| DoubleCO a răspuns:

Depinde si ce caracter mare mai ai? Ce lv ai pe el, ce rasa e si e iteme ai!

| mrshot explică (pentru DoubleCO):

Mai am un razboinic mental, lvl 30, M2 corp, sulita +9, coif de fier +7, scut lvl 1 +9, leu +7.

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru mrshot):

Il poti creste map2 daca are 30. am crezut ca are mai mult.