| LuC1AaN a întrebat:

Salut, am o intrebare pentru GAMERI/CEI CARE SE PRICEP LA ACEST DOMENIU. am o pereche de casti CORSAIR RAPTOR H3 iar mi s-a rupt cablul care "intra" in ele.mai precis mi se vad firele... intrebarea mea este, pot sa le duc la garantie? (am garantie la ele 1 an) multumesc pentru RASPUNS

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu poti sa-i duci la garantie deoarece acel defect e din vina ta nu a lor. Dar vezi ca se poate desface si poti lipi acele fire inapoi cu un pistol de lipit! Bafta!

| Styleboss a răspuns:

Daca s-au rupt "din senin" da, dar la ce problema zici tu ca ai..pare a fi vina ta si s-ar putea sa nu iti accepte, dar incercarea moarte n-are! deci du-te si incearca sa ti le schimbi! Bafta!