| Commandersmellofmoney a întrebat:

Am o urgenta. Am strica o pereche de casti Nokia WH-102 HS-125 dar nu s-a rupt cablul, doar s-au deslipit de pe cip firele de la microfon in jos(inspre mufa). Le-am demontat si am observat ca le pot lipi dar nu stiu in e ordine. M-ar ajuta orice schita sau poza cu castile demontate dar firele sa fie lipte ca sa le pot lipi si eu sau orice.

2 răspunsuri:
| LeeInNa a răspuns:

Eu zic sa cauti pe net.E mai sigur

| Commandersmellofmoney explică:

Am cautat dar n-am gasit nimic.Dar mam riscat si le-am lipit la nimereala.Din cate se pare a functionat.Am avut noroc.Nici macar nu erau castile mele.Erau imprumutate.