| istoc2010 a întrebat:

Cine stie cum se leaga firele de la casti cu bluetoth pentru ca am o pereche de casti care mi sau si sunt casti de tel digital nultimedia rupt cine ema ajuta cu rasp lui are funda.

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Daca ne si traduci ce spui tu acolo, se prea poate ca cineva sa te si ajute! ROMANESTEEEEEeeeeeeeee!

| istoc2010 explică:

Ma refeream cum se leaga microfonul, butonul cu care pornesti castile.

| istoc2010 explică:

Si daca nu intelegeti ma refeream la culorile de fire va rog frumos ajutati-ma daca puteti.
funda