| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am o intrebare una ciudata, mi-a intrat cineva pe contul de League of Legends, am schimbat parola, dar pot cumva sa aflu cumva adresa de IP cine mi-a intrat si de unde a intrat? Vreau sa fiu sigur ca chiar el e persoana care a intrat sau nu, ca nu vreau sa ma cert cu el aiurea. Multumesc!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa ceva nu poti afla decat daca ceri o investigatie Administratorului de pe "League of Legends", iar acela este dispus sa divulge adresa de IP a celui care ti-a intrat in cont.
Eu spun sa-ti schimbi parola cu uan serioasa, formata din 15 litere si cifre amestecate, ca sa nu mai fie vreo sansa sa to\i-o afle cineva.
In plus, acea parola nu trebuie data niciodata pritenilor, sau notata pe masa unde lucrezi, ca prietenii o pot vedea si fura.